1-    Ürünleriniz hangi bölgede yetişen ağaçlardan üretilmektedir?

Türkiye’nin 4 bin km kuzeyinde bulunan Rusya’nın Sibirya bölgesinde dünyanın en kaliteli sarıçam ormanlarının kiralanması ve hasat edilmesi ile başlayan ürünlerimizin serüveni son teknolojiye sahip ahşap fabrikalarımızda devam etmektedir.

2-    Ürünleriniz hangi teknoloji ile üretilmektedir?

Günlük 40 konteyner üretim yapan fabrikalarımızda tüm ürünlerimiz ısıl işleme tabi tutularak nem oranı %10 oranında indirilmekte ve 24.000 devirli fabrikasyon makinelerde işlem gördükten sonra dış etkenlerden korunması adına vakumlu ambalajlar ile paketlenmektedir.

3-    Kalite standartlarınız nelerdir?

Optik okuyucular arayıcılığı ile sınıflandırılan malzemelerimiz, GOST 26002 – 83 standart kriterlerine göre AB ve C olarak ayrılmaktadır. Detaylı bilgi için videolarımızı izleyebilirsiniz.

AB kalite standartları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

C kalite standartları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.  

4-    Ürünlerinizin yurt dışı sevkiyat süreci nasıl işlemektedir?

Optik okuyucular yardımı ile sınıflarına ayrılan ürünlerimiz silinmiş, fırınlanmış ve pürüzsüz yüzeyleri ile son kullanıma hazır vaziyette Sibirya’dan Gebze limanına ulaşarak birçok ülkeye ihraç edilmekte ve Türkiye’nin her bir noktasına dağıtımı yapılmaktadır.
Ülkemize katma değeri yüksek çözümler üretmekten dolayı gurur duyuyoruz.

5-    Türkiye’de yetişen çamlar ile Sibirya sarıçamı arasındaki fark nedir?

Sibirya sarıçam ağacı kuzey iklimlerinde yetiştiği için ülkemizdeki iklim şartlarında yetişen ağaçlara kıyasla sık lif yapısı sayesinde az reçine tutmaktadır. Yapısal ahşap sektörü için yumuşak dokusu ile kolay işlenebilir olması ve doğal altın sarısı rengi birçok kullanıcı için tercih sebebidir.

Ürünlerinizi nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak mimar müşteri temsilcilerimizin desteğiyle telefon üzerinden (444 0 852), Gebze depomuzdaki showroomumuzdan veya internet üzerinden kolay arayüz ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

6-    Satın aldığım ürünü nasıl teslim alabilirim?

Satın aldığınız ürünler lojistik birimimiz aracılığı ile sizlere en uygun yöntemlerle teslim edilmektedir. Dilerseniz Gebze depomuza gelerek de ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

7-    Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödemeleriniz tüm kredi kartları veya EFT/havale ile yapabilirsiniz. Ayrıca LSK & Kuveyt Türk bankası işbirliği ile tüm Kuveyt Türk şubelerinden LSK Kobi Kart sahibi olarak ödemelerinizi size özel avantajlar ile yapabilirsiniz.

LSK &Türkiye Finans bankası işbirliği ile ödemelerinizi 3 ay vade farksız 36 aya varan taksitler ile ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgiyi 444 0 852 numaradan ulaşarak Finansman Departmanımızdan alabilirsiniz.

8-    Satın aldığım ürünleri nasıl uygulama yaptırabilirim?

Usta Bul ile 1000’in üzerindeki LSK Usta Kartlı ahşap ustası ve yapım firması  ile iletişime geçmeniz için yardımcı olmaktayız. Usta Bul hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.