SİZ DE USTA KARTLI OLUN
USTA KART AVANTAJLARINDAN YARARLANIN!..

 

USTA KART NEDİR?

Usta Kart, LSK’nın ustalara/uygulama firmalarına özel olarak hazırlayıp sunduğu özel indirimler kazandıran programdır.

Usta özel indirimler kazandırmanın yanı sıra usta ve son kullanıcıyı buluşturma noktasında da köprü niteliğindedir. Şöyle ki; uygulama yaptırmak isteyen son kullanıcı, web sitemiz üzerinden bulunduğu ili-bölgeyi belirtip talep ettiği işi ve ustasını seçerek (ustanın projeleri ve hakkındaki yorumlar tercihi etkileyecektir) uzman mimar ve mühendis kadromuzla iletişime geçecektir. Uzman kadromuz ustalarımızla işin nitelikleriyle alakalı görüşüp bir randevu oluşturacaklardır.

Bu anlamda Usta Kart siz değerli usta/uygulama firmalarımıza özel indirimler sunmasının yanı sıra, uygulama yaptırmak isteyen müşterilerimize tavsiye aşamamızda da sağlam bir bağlantı olacaktır.


USTA KARTA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ?

Usta Karta aşağıdaki formu doldurarak veya web sitemiz üzerinden USTA KART BAŞVURUSU butonuna tıklayarak başvurabileceğiniz gibi Kocaeli/Gebze’deki merkez ofisimize gelerek ya da 444 0 852 numaralı telefonumuzu arayarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

*Bu kart için usta ve uygulama firmalarından herhangi bir ücret talep edilemez.
**LSK kampanya koşullarını ve bitiş tarihlerini, haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Bölgenizde fabrikamızın referanslı usta, uygulama firması olmak ve USTA KART başvurusunda bulunmak için formu doldurunuz.